کد خبر: ۷۲۱۰۳۳۲
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
کد خبر : ۷۲۱۰۳۳۲
گروه : کرمان » کرمان

رئیس دادگاه مطبوعات استان کرمان گفت: نظام سلطه می‌خواهد افکار عمومی را منحرف کند و موفقیت‌های جبهه مقاومت را کمرنگ نماید، اما با هوشیاری اصحاب رسانه ومردم موفق نخواهند شد.

نظام سلطه به دنبال منحرف کردن افکار عمومی استبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، حسین روحانی، رئیس دادگاه مطبوعات استان کرمان صبح امروز در جلسه دادگاه مطبوعات که با حضور اعضای هیات منصفه و شکات و متهمین برگزار شد، گفت:اگر بخواهیم استقلال اقتصادی و سیاسی خود را حفظ کنیم باید مسئولان همچون شهید حاج قاسم سلیمانی با روحیه ایثار و مجاهدت وارد عرصه میدان شوند اگر اینگونه شود قطعاً پیشرفت حاصل خواهد شد.

او افزود:شهادت سردار جبهه مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی دارای ابعاد گوناگونی است.

روحانی افزود: شهادت سردار سلیمانی برای ملت ها، دولت‌ها و حاکمیت‌های جوامع مختلف پیام رسا و سرنوشت‌سازی دارد.

او عنوان کرد:مدت هاست نظام سلطه بر دنیا حاکمیت داشته و هر کجا ذخائر خدادادی وجود دارد، شاهدردپای کشور‌های استعماری نیز هستیم و استعمارگران با ارعاب بر کشور‌ها مسلط شدند و ذخایر این کشورهارا همواره به صورت مستقیم و غیرمستقیم غارت کرده اند.

روحانی بیان کرد:در قرن حاضر با رهبری رهبر فقید انقلاب حضرت امام خمینی رحمة الله یک انقلابی شکل گرفت با رویکرد و مبنای استقلال و آزادی به معنای اینکه اداره امور کشور به دست خودمان باشد و با گذشت چهار دهه از انقلاب، همچنان بدون تکیه بر کشور‌های استعماری ایستاده است و پیشرفت کرده است.

او با اشاره به اینکه پیام انقلاب در حال جهانی شدن است، افزود:استکبار جهانی پس از این جهانی شدن پیام انقلاب اسلامی را احساس کرد، شروع به آشوب در منطقه خاورمیانه از طریق ایجاد داعش کرد تا ضمن ایجاد اسلام هراسی، در نتیجه انقلاب اسلامی ایران را نیز متوقف و نابود کند.

روحانی ادامه داد: در این شرایط یک نفر به نام حاج قاسم با جوهره اخلاص در مقابل نظام سلطه جهانی اعم از آمریکا و برخی از کشور‌های اروپایی حامی استکبار ایستاد.

او افزود: این شهید بزرگوار با جوهره وجودی اخلاص، سختکوشی، توکل بر خدا وارد عرصه میدان شد و با تمسک به مکتب امام حسین علیه السلام داعش را نابود کرد.

روحانی بیان کرد:بعد از نابودی داعش پایگاه استکبار در منطقه خاورمیانه رو به افول شدو تلاش کردندبا شهادت این شهید والامقام جایگاه خود را در منطقه تثبیت کنند، اما شهادت این بزرگ مرد نتن‌ها آن‌ها را به اهدافشان نرساند بلکه موجب جوشش و فوران جبهه مقاومت و رسوایی آمریکا شد.

این مقام قضائی گفت: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) قطعاً ثمره و نتیجه این خون به محو نظام سلطه در منطقه منجر خواهد شد.

او ادامه داد: دلاورمردان سپاه جمهوری اسلامی ایران نشان دادند قدرت استکباری پوشالی است و مرد میدان مبارزه شهید سلیمانی بود که در سخت‌ترین مناطق جنگی حاضر می‌شد و هیچ باکی از شهادت نداشت.

رئیس دادگاه مطبوعات استان کرمان تصریح کرد:داشتن روحیه ایثار، توکل بر خدا، سخت‌کوشی و کار جهادی و انقلابی موجب شد که قاسم سلیمانی به سردار دل‌ها لقب گیرند.

روحانی بیان کرد:سردار سلیمانی اقدام حسینی کرد و همچون مولایش جان خود را فدای اسلام کرد.

او افزود: اصحاب رسانه و قلم نیز بایستی همچون زینب‌کبری اجازه ندهند خون این شهید و همرزمانش کمرنگ شود و تحت الشعاع سایر مسائل که ساخته و پرداخته نظام سلطه است قرار گیرند.

انتهای پیام/س

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر