کد خبر: ۷۲۱۰۸۱۳
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۳
کد خبر : ۷۲۱۰۸۱۳

مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: در کنار تولیدات مختلف، باید به حفاظت از محیط زیست، کاهش آلودگی و توسعه فضای سبز توجه کرد.

محمد جواد اشرفی مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، با اشاره به بازدید از پروژه استراتژیک سیستم فیلتراسیون جدید خط تولید کارخانه سیمان بهبهان و نهالستان این شرکت گفت: توجه شرکت سیمان بهبهان به مسائل زیست‌محیطی نشانه توجه این مجموعه نسبت به مسائل محیط زیست و کاهش آلودگی و مدیریت مصرف انرژی است.

او افزود: برنامه‌های مختلف زیست محیطی که در این مجموعه در حال انجام است، عمدتا به منظور مدیریت آب، کاهش آلودگی هوا و توسعه فضای سبز، نشان می‌دهد که می‌توان در کنار تولید، حافظ محیط زیست و مواهب الهی هم بود.

اشرفی ابراز خرسندی از پیشرفت بسیار خوب پروژه جمع آوری گرد و غبار در این شرکت و ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه سیمان به خاطر تولید و اشتغال در کنار حفاظت از محیط زیست بیان داشت: سیمان بهبهان سال‌های زیادی است که به عنوان یک واحد صنعتی سبز و نمونه در استان و کشور شناخته می‌شود و امیدواریم این تلاش‌ها همچنان تداوم داشته باشد.

این مقام مسئول به ارائه گزارشی از مجموعه اقدامات زیست محیطی سیمان بهبهان از سوی رییس جدید سیمان بهبهان اشاره و اظهار کرد: همچنین روند پیشرفت فیزیکی پروژه جمع آوری گرد و غبار در این شرکت سیمان گزارش کاملی از این پروژه تشریح شد.

هادی عبدالهی رییس جدید سیمان بهبهان در خصوص پروژه توسعه فضای سبز گفت: این شرکت توانسته است با احداث نهالستان با وسعت ۲۰۰ متر، توان تولید ۱۲ هزار گونه نهال را راه اندازی کند که بیش‌تر این نهال‌ها از گونه‌های کنار، رملیک و اکالیپتوس هستند که جهت احیا و مشارکت در کاشت در مناطق تولید می‌شوند.

انتهای پیام/گ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر