کد خبر: ۷۲۱۱۴۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹
کد خبر : ۷۲۱۱۴۲۵
رییس سازمان بسیج رسانه کشور :

رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: دشمن در ارتباط با سانحه هواپیمای اوکراینی با فریب افکار عمومی تلاش می‌کند یاد شهدا را از بین ببرد و ما نباید در مسیر خط فکری دشمن حرکت کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،    رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: دشمن در ارتباط با سانحه هواپیمای اوکراینی با فریب افکار عمومی تلاش می‌کند یاد شهدا را از بین ببرد و ما نباید در مسیر خط فکری دشمن حرکت کنیم.

مسعود بصیری در اختتامیه سومین جشنواره استانی رسانه‌ای ابوذر در سالن جلسات بهزیستی لرستان  با بیان اینکه امروزه باید خط رسانه دشمن را شناسایی کنیم و ببینیم که دشمن در چه جهتی حرکت می کند ، افزود: اینترنشنال برای مقابله با ایران سالانه ۲۵۰ میلیون یورو هزینه می کند.

او  اضافه کرد: کسانی هستند در پوشش انتقاد به باورهای شیعه حمله می‌کنند آنها دلسوز انقلاب نیستند، عده ای که فکر می کنند می‌توانند برگردیم به عقب سخت در اشتباه هستند.

او  اظهار داشت: کار رسانه‌ها مهم است چرا که غرب به دنبال تغییر افکار مردم است ، دشمن برای زدن جمهوری اسلامی ایران بهانه زیاد دارند.

بصیری با بیان اینکه باید در جبهه شهدا قرار بگیریم ، گفت: باید محکم ایستاد و محکم زد و از دشمن نباید ترسید چراکه دشمن از تکنیک فریب استفاده می‌کند.

او  ادامه داد: آمریکا هرگز ایران را یکپارچه نمی‌خواهد، همه دیدند چه بلایی بر سر سوریه آوردند، آنها می‌خواهند بر سر ایران هم این بلا را بیاورند.

رییس سازمان بسیج رسانه کشور بیان کرد: ۴۰ سال است که در تحریم هستیم و در مقابل هژمونی تاریخ بشر ایستاده ایم و سیلی در بزرگترین پایگاه آمریکا در عراق به آنها زدیم که نتوانستند پاسخی به آن بدهند.

او  اظهار کرد: چه کسی می‌تواند با این صداقت رفتار کند، سرداران سپاه اعلام کردند ای کاش در آن هواپیما بودند.

او با بیان اینکه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی مرد میدان نبرد بود تصریح کرد: برای مقابله با توطئه های دشمن راه شهدا را باید ادامه داد.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر