کد خبر: ۷۲۲۱۱۹۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۶
کد خبر : ۷۲۲۱۱۹۲

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: فضای مجازی و برنامه‌های کاربردی سرعت و کیفیت زندگی را بالا برده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان امروز در اختتامیه اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج، فضای حقیقی در حوزه‌های مختلف را متاثر و تاثیر پذیر از فضای مجازی برشمرد و گفت: امروز ما درگیر با استکبار جهانی هستیم و به عنوان یک پدیده در عصر حاضر بدنبال حذف شر ظلم و ظالم از سر مردم منطقه و جهان هستیم.

او به اهمیت بسیار بالای فضای مجازی اشاره کرد و افزود: اگر بخواهیم سبک زندگی را رشد داده و تغییر دهیم حتما باید از فضای مجازی بهره ببریم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: با استفاده از ظرفیت فضای مجازی می‌توان یک زیرساخت و حوزه را تقویت یا تخریب کرد.

او یادآور شد: مفتخریم که به عنوان یکی از اولین ارگان‌ها در حوزه تولید محتوای فضای مجازی ورود پیدا کردیم و امروز از حدود ۸۰ نفر از جوانان خواهر و برادر در رقابتی ۴۸ ساعته به تولید محتوا پرداختند تجلیل خواهیم کرد.

کشکولی بیان داشت: فضای مجازی و برنامه‌های کاربردی سرعت و کیفیت زندگی را بالا برده است.

او تاکید کرد: در محیط جهانی امروز گاهی خلق یک انیمیشن، برنامه و محتوای متناسب با فضای مجازی تأثیر بسیاری بر جریانات سیاسی و اجتماعی  دارد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان اینکه پیش از انقلاب هیچ رسانه تاثیرگذاری در ایران نداشتیم، افزود: کلیه انتشارات پیش از انقلاب تحت کنترل رژیم شاهنشاهی بود، اما امروز هر یک از آحاد ملت ایران خودش یک رسانه است و هر کسی در چارچوب قوانین می‌تواند فعالیت کند.

اوگفت: پیش از انقلاب رسانه‌ها در خدمت زر و زور بود، اما امروز فضا کاملا تغییر کرده است و مسئولان دائما در معرض انتقاد قرار دارند.

کشکولی تصریح کرد: در فضای اقدامات خوبی توسط جوانان ما انجام شده و در مقابل هزینه‌های میلیارد دلاری دشمن در این زمینه توانسته‌ایم تاثیرگذاری خوبی داشته باشیم، اما باید بیش از این کار کنیم. 

علی رشنو مسئول فضای مجازی سپاه استان حضرت ابوالفضل (ع) گفت: در این رویداد که همزمان با سراسر کشور در لرستان نیز برگزار شد ۲۴ تیم حضور داشتند.

او افزود: در این رویداد که در کلیه استان‌ها برگزار شد در مجموع در کل کشور ۴۷۱ تیم شرکت کردند و در ۳ حوزه انیمیشن، اپلیکیشن و بازی به رقابت پرداختند.

 مسئول فضای مجازی سپاه استان حضرت ابوالفضل (ع) از ساماندهی ۲ هزار نفر در کاربری‌های مختلف فضای مجازی خبر داد و اظهار داشت: تولید محتوا‌های متناسب با نیاز مخاطبان در فضای مجازی و اطلاع رسانی ابعاد مختلف سیل اخیر از جمله اقدامات صورت گرفته در ماه‌های گذشته بوده است.

رشنو یادآور شد: تشکیل بیش از ۲۰۰ دوره آموزشی در حوزه‌های مختلف مانند سوادرسانه‌ای از جمله دیگر اقدامات صورت گرفته فضای مجازی لرستان است.

او خاطرنشان کرد: امروز شاهد نقش آفرینی بسیجیان در حوزه استارتاپی هستیم و این نشان دهنده ظرفیت بالای بسیج در حوزه‌های مختلف از جمله علم روز دنیا است.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر