کد خبر: ۷۴۵۵۱۵۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
کد خبر : ۷۴۵۵۱۵۱
گروه : کرمان » کرمان

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان سمن ها را بازوان پرتوان مردمی در انجام امور دانست و گفت: آنها توانسته اند با شرط مردمی و اعتمادسازی در تمام بحران ها ورود کنند.

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از موسسه راه و هدف شهدا استان کرمان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محبوبه نژادزمانی، سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان در حاشیه‌ی بازدید از موسسه «راه و هدف شهدای استان کرمان» و دیدار با اعضای آن که با حضور میثم پاریزی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان و هیئت همراه به مناسبت هفته تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی انجام شد، ضمن تبریک این هفته به سمن‌های جوانان به بیان گزارشی از اقدامات انجام شده به همت سمن «راه و هدف شهدای استان کرمان» پرداخت و گفت: کار این سمن اینقدر دلی و مردمی است که نمی‌توان آن را ارزش گذاری کرد که امیدواریم در این راه ثابت قدم و استوار باشند.

او این سمن را از شاخص‌ترین و نادرترین سمن‌های جوانان در استان عنوان کرد که کارش با گستردگی و تنوع زیاد همراه است و تمام استان را پوشش می‌دهد.

نژاد زمانی افزود: این سمن با سه هزار زیرمجموعه در تمام شهرستان‌ها نیرو دارد و توانستنه با انجام اقدامات خیرخواهانه و داوطلبانه اعتماد سازی خوبی را به وجود آورد.

او تصریح کرد: اگر چه محوریت کارِ سمن «راه و هدف شهدای استان کرمان» ترویج فرهنگ و شهادت است، اما در همه‌ی حیطه‌ها از جمله اشتغالزایی، ازدواج، آسیب‌های اجتماعی، کارآفرینی و ... وارد شده اند.

نژادزمانی بیان داشت: اعضای این سمن توانسته اند، هم ارتباط بین دولت و مردم را به خوبی ایجاد کنند و هم با ارگان‌های بزرگ و جامعه ارتباط خوبی گرفته اند.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با اعلام اینکه فعالیت پررنگ این سمن به ما انگیزه‌ی مضاعف، خلاقیت و انرژی می‌دهد، خطاب به اعضای آن گفت: درِ حوزه‌ی جوانان بر روی شما که دغدغه مردم را دارید و کار دلی و جهادی انجام می‌دهید، باز است و گروه‌های زیرمجموعه تان، می‌توانند سمن‌های جداگانه به ثبت دهند تا گستردگی کارتان بالاتر رود.

نژاد زمانی سمن‌ها را بازوان پرتوان مردمی دانست و افزود: این سمن‌ها توانسته اند با شرط مردمی و اعتمادسازی در تمام بحران‌ها ورود کنند و بتوانند در کنار دولت و بخش خصوصی از آلام جامعه و درد مردم بکاهند و در کنار آن به شور و نشاط اجتماعی هم کمک کنند و این کار ظرفیت بسیار بالایی دارد.

او از اقدامات انجام شده به همت این سمن‌ها قدردانی کرد.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ