کد خبر: ۷۵۰۹۷۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰
کد خبر : ۷۵۰۹۷۱۰

در گزارش زیر چند روش برای اینکه بدانید همسرتان دوستتان دارد آموزش می‌دهیم.

چطور بفهمم همسرم دوستم داره یا نه؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، شخصیت هر مردی با مرد دیگر هیچوقت قابل مقایسه نیست تیپ شخصیت‌های مختلفی وجود دارد که در هر مردی متفاوت است مرد‌های سنتی که نمی‌توانند به صراحت ابراز علاقه کنند علت بر این نیست که به همسرشان علاقمند نیستند. چنانچه شما هم این ابهام برایتان بوجود آمده که همسرتان عاشقانه شما را دوست ندارد با نشانه‌های دوست داشتن واقعی همسر آشنا شوید.

نشانه‌های دوست داشتن همسر

سبک برقراری ارتباط

وقتی فردی با شما صحبت می‌کند حتماً می‌دانید که به چه چیز اشاره می‌کند. خیلی راحت میتوانید بین صحبت‌های غیر مهم و صحبت‌های مهم تفاوت قائل شوید. بنابراین، چنانچه متوجه شدید که وی نسبت به سایرین با شما به صورت متفاوت تری صحبت می‌کند، مطمئن باشید که مواظب شماست و دوستتان دارد!

تفریح و بیرون رفتن با همسر

از علامت‌های مرد عاشق پیشه این است که علاقمند است اوقاتش را با همسرش بگذراند و وی را دایماً به بیرون و تفریح ببرد.

تعریف از محسنات همسر

جالب است بدانید مرد‌ها از کسی تعریف نمی‌کنند مگر این که به وی علاقمند باشند یا بخواهند قلب او را بدست آورند. چنانچه همسر شما هم همیشه از محسنات شما تعریف می‌کند در عشق او تردید نکنید.

سر به سر گذاشتن

او اجازه دارد تا با شما شوخی کند. دلش می‌خواهد با شما شوخی کند و سر به سرتان بگذارد. مردان از این طریق بطور غیر مستقیم به همسرشان می‌گوید که به او علاقه دارد.

کمک کردن‌های همسر

وی در کار‌های منزل به شما کمک می‌کند. می‌خواهد کار‌های شما را سبک‌تر کند و حتی هنگامی که حالتان خوب نیست بیش از سهم خود در کار‌های منزل کمک می‌کند. به فرزندانتان هم همین را آموزش می‌دهد. او درک می‌کند که بزرگ کردن بچه‌ها تنها وظیفه شما نیست، وظیفه او هم هست. به عبارت دیگر، او یک عضو فعال در شاد نگه داشتن محیط خانه برای خانواده اش است.

تماس‌های همسر

هنگامی که برای یک هدف کاری ناگزیر است به سفر برود، هرروز به شما زنگ می‌زند و می‌گوید که دلتنگتان است. مردی که از زندگی اش راضی باشد هنگامی که دور از خانه باشد واقعاً دلش برای همسرش تنگ می‌شود. او می‌خواهد که با شما باشد و برای بازگشتن به خانه بی قرار است. هنگامی که زنگ می‌زند حرف‌های زیبایی به شما می‌زند که تک تک آن‌ها از صمیم قلبش هستند. او همیشه ۱۰۰٪ به شما وفادار است و شما این را می‌دانید.


بیشتر بخوانید


همسرتان شما را غافلگیر می‌کند

مرد‌ها به آسانی میتوانند همسرشان را غافلگیر کنند، ولی رایج‌ترین و البته دوست داشتنی‌ترین شیوه غافل گیری خرید هدیه است به خصوص اگر این هدیه مناسبت خاصی هم نداشته باشد، ولی همین قدر که نشان می‌دهند دوست دارند بی بهانه شما را شاد کنند، نشان عشق و علاقه آن‌ها به شما و به زندگی با شماست.

این ویژگی در خیلی از آقایان وجود دارد؛ گاهی با خریدن یک شاخه گل و گاهی با خریدن شی که گمان می‌کنند همسرشان به آن نیاز دارد و گاهی هم با خریدن چیزی که شما را به یاد او می‌اندازد. بهرحال وی سعی دارد به شما بگوید که دوست تان دارد.

می‌تواند احساساتش را به شکلی پرشور و شدید ابراز کند. از وی توقع نداشته باشید که هرچیزی را آشکارا بیان کند. به ندرت سفره دلش را برای کسی باز می‌کند.

تمایل دارد در روابطش وفادار باشد، زیرا امنیت برایش مهم است از جدایی متنفر است و اصلاً نمی‌تواند آنرا تحمل کند. باید تلاش کنید نسبت به او بی تفاوت نباشید یا رفتار سردی با وی نداشته باشید. دوست داشتن او خیلی آسان است، زیرا از خود ملایمت، حساسیت، خلاقیت، زیرکی و شجاعت نشان می‌دهد تا خشنودی شما را جلب کند.

مدام به فکر آینده است

اگر در خصوص مسایل پیش روی آینده با شما صحبت می‌کند و با هیجان هر چه تمام در صدد برنامه ریزی دقیق برای آینده هنگامی که در سفر است با شما تماس میگیرد شما را در جریان برنامه‌های خویش قرار می‌دهد وسعی می‌کند هماهنگ با شما به طرف براورده‌کردن آرزو‌ها و تصمیمات آینده گام بر می‌دارد مطمئن باشید که بخاطر علاقه به شما این ویژگی‌ها را در خود تقویت می‌کند و از همین حالا به فکر آینده‌ای روشن باشه می‌باشد.

همسرتان با انرژی وارد منزل میشود

از علامت‌های حمایت و علاقه داشتن برخی از مردها، این است که زمانی که از محل کار به خانه برمی گردند تلاش می‌کنند خستگی‌های محل کارشان را با خود به منزل نیاورند، زیرا نمی‌خواهند محل آسایش و آرامش خودشان را با درگیری‌های محل کاری شان خراب کنند.

شاید به نظر شما بیاید که بهتر است در مورد مشکلات و جزئیات کار همسرتان آگاهی داشته باشید، ولی همیشه این چنین نیست و گاهی پیش می‌آید که بعضی از مردان ترجیح میدهند شما را درگیر حواشی و دل مشغولی‌های کارشان نکنند و حتی برخی از آن‌ها برای این که کوچک‌ترین ناراحتی و نگرانی‌ای برای شما پیش نیاید نه تنها در خصوص کار با شما صحبت نمی‌کنند بلکه با روی گشوده و حتی با خرید گل نزد شما می‌آیند بنابراین در این باره بهتر است خیلی وسواس به خرج ندهید، زیرا این هم یکی از علامت‌های خوبی است که میتوانید به آن توجه کنید و البته از آن لذت ببرید.

او در جهان عقیده‌ها به سر می‌برد و معمولاً از احساساتی شدن وحشت دارد. او اغلب احساساتش را بعنوان نوعی ضعف و چیزی که اسباب شرمندگی است تلقی می‌کند. مرد وفاداری است و از آنجا که در ابراز احساساتش ناشی و بدقلق است معمولاً آنچه که می‌گوید از ته دل است حتی چنانچه یک بار هم در زندگی به شما گفته باشد که دوست تان دارد.

همینطور او معتاد به واقعیت است و دروغگویی را دوست ندارد و شما میتوانید بیشتر مواقع حرف او را باور کنید. وی یک یار و معاشر جالب است و می‌داند که چطور میتواند یک دوست خوب باشد. قادر به از خودگذشتگی است و همیشه نگران حال دیگران به خصوص افراد خانواده اش است. شنونده‌ای فوق العاده و مشاوری دقیق و منصف است.

بوسه‌ها

هنگامی که از سر کار به منزل می‌آید با بوسیدن همسر به وی سلام می‌کند. این بوسه از آن بوسه‌های تند و سرسری روی گونه نیست. بوسه‌ای همراه با در اغوش گرفتن و از روی لب هاست. از آن نوع بوسه‌هایی که سبب می‌شود بفهمید که بی تردید از این که در خانه دوباره کنار شماست بسیار خوشحال است.

نظرخواهی وی از شما را جدّی بگیرید

مرد‌ها هنگامی که پرسش‌های این چنینی مثل چه هدیه‌ای برای مادرم و مادرت بخریم یا ایا این لباس به تیپ من می‌آید یا نه؟ از همسر خود می‌پرسند این را نشان می‌دهد که هورمون‌های عشقشان لبریز و ترشح نموده است.

منبع: بیتوته

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر