نماینده پیشین لبنان: ایران به یک بازیگر بین المللی تبدیل شده است

نماینده پیشین مجلس لبنان گفت جمهوری اسلامی ایران بعد از انقلاب به یک کشور بزرگ و به یک بازیگر منطقه‌ای و بین المللی تبدیل شده است.

نزیه منصور، نماینده پیشین مجلس لبنان و کارشناس مسائل سیاسی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صدا و سیما به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) گفت: سلام بر بنیانگذار انقلاب جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی، قدس الله سره، که توانست رژیم شاهنشاهی را سرنگون کند.

وی افزود: به برکت انقلاب جمهوری اسلامی، ایران دستاورد‌ها و پیروزی‌های بزرگ و زیادی کسب کرده است. مقاومت اسلامی حزب الله لبنان به برکت حمایت و پشتیبانی ایران توانست خاک لبنان را از اشغالگری آزاد و دشمن صهیونیستی را به بدون قید و شرط وادار به عقب نشینی کند در حالی که برخی سران عربی فقط نظاره گر بودند و کاری نکردند.

نماینده پیشین مجلس لبنان گفت: انقلاب جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌های تحمیلی و فشار‌ها همچنان با قدرت به جلو حرکت می‌کند و توانسته در بخش علوم و تکنولوژی به پیشرفت‌های زیادی دست پیدا کند.

نزیه منصور ‏گفت: جمهوری اسلامی ایران در بیش از چهار دهه گذشته به یک کشور بزرگ و بازیگر اصلی منطقه‌ای و بین المللی تبدیل شده و جهانیان برای گسترش روابط خود به تهران بازگشته اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار