کد خبر: ۶۵۸۷۰۸۹
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴
رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهربابک عنوان کرد؛

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شهربابک گفت: با حضور تیم های شهربابک در لیگ های کشوری شاهد معرفی و پیشرفت همه ظرفیت های این شهرستان به ویژه در زمینه ورزش و گردشگری خواهیم بود.

حضور در لیگ های کشور عاملی برای پیشرفت شهربابکبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، میثم پاریزی رییس اداره ورزش و جوانان شهربابک در جلسه بررسی مشکلات باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس شهربابک به سفر حجت الاسلام توحیدی مشاور مدیرعامل صنایع ملی مس در پایان خرداد گذشته به شهربابک اشاره کرد و گفت: وی بر فعالیت در زمینه آکادمیک و پایه شهربابک تأکید داشت و در جشن باشگاه مس نیز از خرید امتیازی برای تیم صنعت مس شهربابک در لیگ دو کشور خبر داد.

وی با اشاره به گذشته و تجربه سقوط تلخی که سال های قبل فوتبال شهربابک در لیگ های کشوری داشته است، افزود: نباید به خاطر این تجربه مانع پیشرفت فوتبال شهرمان شویم چرا که اکنون شرایط نسبت به گذاشته تغییر یافته و بسیاری از مسئولان حامی باشگاه و تیم فوتبال صنعت مس شهربابک هستند.

پاریزی با تأکید بر تأمین امنیت ورزشگاه شهدای مس شهربابک در همه ابعاد، تصریح کرد: مسائل امنیتی باید در تمامی سطوح استانی و کشوری تأمین شود.

وی یادآورشد: با حضور تیم فوتبال مس در لیگ دو کشور بودجه ای جداگانه در نظر گرفته می شود و هزینه ای از قسمت های دیگر کسر نخواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان شهربابک ایجاد تعامل و همکاری بیش از پیش بین همه مردم و مسئولان شهرستان را از عوامل مهم پیشرفت شهربابک دانست و تأکید کرد: مردم باید تیم مس را جزئی از خودشان بدانند و در کنار مسئولان باشند.

 وی افزود: هیئت مدیره، مدیرعامل و مجموعه تیم مس شهربابک در همه فعالیت های خود شفافیت و صداقت و برای ریال به ریال بودجه ی این باشگاه برنامه ریزی داشته باشند.

پاریزی با بیان اینکه همکاری و تعامل در شهرستان عاملی مؤثر برای پاسخگویی به شبهات بوجود آمده است، تصریح کرد: با حضور تیم های شهربابک و میزبانی آن در لیگ ها و رقابت های کشوری، شهرستانمان بیش از گذشته به شهرها و استان های دیگر معرفی می شود و این خود باعث ارتقا در همه زمینه ها به ویژه ورزش است و معرفی ظرفیت های سرمایه گذاری و  گردشگری را به دنبال خواهد داشت.

انتهای پیام/ب

جلسه بررسی مشکلات باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس شهربابک

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر