کد خبر: ۶۷۲۵۷۵۹
گروه : فارس » شیراز
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس:

تمامی واحد‌های مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی فارس، موظف به ثبت موجودی و همه ورودی و خروجی کالا در سامانه جامع انبار هستند.

الزام واحد‌های مستقر در شهرک‌های صنعتی به ثبت اطلاعات در سامانه جامع انباربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ احد فتوحی مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس گفت: افرادی که اطلاعات انبار خود را ثبت نکنند، کالای انبار آن‌ها مشمول قانون احتکار است.

وی افزود: انبارداران برای ثبت مستمر اطلاعات ورود و خروج کالا‌ها در سامانه جامع انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا به نشانی www.nwms.ir مراجعه کنند.

فتوحی با بیان اینکه راه اندازی سامانه جامع انبار‌ها در راستای اجرای ماده ۲۳ آیین نامه اجرایی مواد ۵ و ۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است، ادامه داد: بر اساس تعریف، این مراکز شامل انبارها، مراکز دپو، سیلوها، سردخانه‌ها، واحد‌های تولیدی، کارخانه ها، معادن، اصناف و مزارع کشاورزی است که باید همه ورودی و خروجی خود را در این سامانه ثبت کنند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس تصریح کرد: همه ثبت نام کنندگان در سامانه حساب کاربری دارند که بر مبنای آن انباردار باید به این حساب کاربری وارد شده و علاوه بر اینکه موجودی کالای خود را ثبت می‌کند، ورودی و خروجی کالا‌های بارنامه‌ای و غیر بارنامه‌ای را درج کند.
انتهای پیام/ر

راه اندازی سامانه جامع انبار‌ها

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر