کد خبر: ۷۱۰۴۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
کد خبر : ۷۱۰۴۵۱۳

بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ دسته یک تکواندو برگزار شد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته اول از دور رفت بیست و پنجمین دوره رقابت‌های لیگ دسته یک تکواندو مردان «جام نقش جهان» یادواره شهید روزبه هلیسایی صبح امروز (دوشنبه – ۲۲ مهرماه) با حضور تیم‌های باشگاه مقاومت، شهرداری ورامین، چای زرینه، سامان رزم (زنده یاد محمدرضا جلالی راد)، لوازم خانگی کن، هیئت تکواندو استان کرمانشاه، هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد و هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار شد.

نتایج کامل مبارزات هفته اول به شرح ذیل است:

«تیم هیئت تکواندو شهرستان عباس آباد صفر – تیم شهرداری ورامین ۸»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

امیررضا متولد شهرستانی ۱۵ – علی توکلی ۲۳

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

محمدحسین نظام دوست ۱۸ – حمیدرضا صدری ۳۸

مبارزه سوم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

علی ترک چورن ۱۷ – علی نجفی ۲۰

مبارزه چهارم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

مهدی رضا حسن امرجی ۸ – مهدی عابدینی ۳۷

مبارزه پنجم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

محمد گلیج ۷ – پژمان مرادی ۲۷

مبارزه ششم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

آرمان تاجیک ۱۳ – حسین سیاه منصوری ۲۱

مبارزه هفتم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

آریا عاشورزاده ۲۰ – ابوالفضل قشقایی ۴۰

مبارزه اول (وزن ۶۸- کیلوگرم):

امیرمحمد صدرکرکاس ۶ – اشکان زحمتکشان ۱۷

 

«تیم باشگاه مقاومت ۷ – تیم هیئت تکواندو شهرستان نظرآباد یک»

مبارزه اول (وزن ۶۳- کیلوگرم):

علی اکبر داوودی ۱۱ – محمدحسین جلیل زاده ۱۲

مبارزه دوم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

سهیل درویشوند ۳۲ – امیرعلی امیری ۱۲

مبارزه سوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

مهدی اسماعیل پور ۲۱ – ابوالفضل موسی لو ۴

مبارزه چهارم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

امیرحسین ملاصالحی ۲۹ – مرتضی ملک زاده ۵

مبارزه پنجم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

علی پاک دین ۱۲ – سعید تیموریان ۱۱

مبارزه ششم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

مهدی مجازی یک – رضا غفاری ۳

مبارزه هفتم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

رضا نجات ۲۶ – مهدی امینی ۶

مبارزه هشتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سینا کریمی ۱۷ – علی کدیوری ۳

«تیم چای زرینه ۴ – تیم هیئت تکواندو استان کرمانشاه ۴»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

راستین خواجوی ۲۲ – حامد امین پور یک

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

نیما گلشن ۱۴ – محراب جمشیدی ۲۳

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

سیدمحراب عبدالله‌زاده ۳۹ – علیرضا حاتمی منش ۱۸

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

امیرحسین بهرآبادی ۲۶ – امیرمصطفی رضایی ۳

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

مهدی محمدی گواری ۳۳ – سید ابوالفضل حسنی ۳۰

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

محمد فلاح چوبری ۱۲ – محمد حسین پرمهر ۱۳

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

مصطفی معماری ۸ – محمدمهدی گودرزی ۱۵

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

سیدمحمد امیرکیانی ۱۷ – علی بحرگردنیکو ۳۲


بیشتر بخوانید: نتایج هفته اول و دوم مسابقات لیگ تکواندو


انتهای پیام/

 

مسابقات جام نقش جهان برگزار شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر