کد خبر: ۷۱۶۵۴۹۹
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
کد خبر : ۷۱۶۵۴۹۹
گروه : کرمان » کرمان

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان، گفت: گروه کرال فرهنگیان ناحیه ٢ کرمان، رتبه دوم هشتمین دوره جشنواره کشوری همسرایان را از آن خود کرد.

رتبه دوم جشنواره همسرایان کشوری برای فرهنگیان کرمانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، صدیقه مرادی مهدی آبادی معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش استان، گفت: هشتمین دوره مسابقات کشوری همسرایان، ۱۲ تا ۱۶ آذرماه سال جاری در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با عنوان مصداق عینی و عملیاتی تلفیق و تعامل بین ساحت‌های آموزشی و پرورشی و استفاده از ظرفیت معلمان، مربیان، مدیران و کارشناسان واحد‌های آموزشی در حوزه‌های فرهنگی هنری و با هدف ایجاد نشاط و شادابی در بین معلمان و همچنین تربیت معلمان حرفه‌ای برای بدنه نیرو‌های رسمی آموزش و پرورش برگزار شد.

او افزود: ۱۵۰ گروه هنری در مرحله نخست هشتمین دوره مسابقات کشوری همسرایان از مناطق، شهرستان‌ها و مراکز استان به رقابت پرداختند که از بین آن‌ها ٤٦ اثر در قالب برگزیده استان‌ها با مشارکت بیش از هزار و ۳۰۰ نفر به مرحله غیرحضوری این مسابقات راه یافتند که پس از داوری آثار ١٠ گروه با مشارکت ٣٢٠ نفر به مرحله حضوری کشوری دعوت شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان کرمان، عنوان کرد: گروه کرال فرهنگیان ناحیه ٢ شهر کرمان در بخش همسرایان محلی از بین این ۱۰ گروه دعوت شده به مرحله کشوری افتخارآفرینی کرد.

او افزود: هیئت داوران، گروه کرال ناحیه ٢ کرمان را با اجرای آثار پُلی فنتیک "لالایی" و "پته" ساخته استاد "مسعود نکویی" شاعر، آهنگساز و سرپرست فنی و به رهبری نیلوفر منصوری شایسته رتبه دوم این مسابقات شناخته و معرفی کردند.

مرادی مهدی آبادی بیان کرد: رتبه نخست این رقابت‌ها به هیچ کدام از گروه‌های شرکت کننده در هشتمین دوره مسابقات کشوری همسرایان اختصاص پیدا نکرد.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر