سوپرمن یا مرد آهنی؟ پرواز شیء انسان نما در آسمان!

انتشار تصویری از شیء انسان نمایی که در حال پرواز در آسمان دیده شد با گمانه زنی های مختلف همراه بوده است.

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پرواز سوپرمن در آسمان؛ شاید چنین صحنه‌ای را در فیلمی علمی تخیلی یا یک فیلم اکشن کلاسیک ابرقهرمانی دیده بودید، اما به تازگی ویدئویی از پرواز یک شیء مرموز در سواحل کالیفرنیا آمریکا منتشر شده است.

این فیلم که توسط مربی پرواز آکادمی خلبانان اسلینگ تهیه شده پس از انتشار در فضای مجازی واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت. در این فیلم یک شیء انسان نما در حال پرواز بر فراز ساحل کاتالینا دیده می‌شود. این فیلم این شیء انسان نما را در حال پرواز در ارتفاع حدد ۳۰۰۰ پایی در نزدیکی منطقه پلوس وردس در جنوب لس آنجلس نشان می‌دهد. هنوز ماهیت دقیق جسمی که در این ویدئو دیده می‌شود مشخص نیست، اما برخی آن را جت من، پهپاد و یا سایر اشیاء پرنده دانسته اند.


بیشتر بخوانید


برخی کاربران با فرض جت من بودن شیء مورد نظر این پرسش را مطرح کردند آیا پرواز آن در این منطقه قانونی است؟ این ویدئو پس از آنکه در تاریخ ۲۳ دسامبر در اینستاگرام منتشر شد توجه بیش از سیصد و یک هزار بیننده را به خود جلب کرد.

گفتنی است؛ انتشار این ویدئو در حالی خبرساز می‌شود که رویت صحنه‌ای مشابه پیش‌تر بر فراز فرودگاه لس آنجلس گزارش شده بود. این گزارش توسط FBI و همچنین اداره هوانوردی فدرال مورد تایید قرار گرفته بود.

انتهای پیام/

بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
Iran (Islamic Republic of)
عمار
۱۲:۱۵ ۱۵ دی ۱۳۹۹
یک فردی داره با دستگاه پرنده جت من پرواز می کند که مدت زیادی نیست که اختراع شده در کشورهای غربی .
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
بانک پارسیان
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر