پشت پرده ماجرای شکنجه یک اعدامی در زندان اوین! + تصاویر

بررسی‌های موجود نشان می‌دهد که فردی بانام حسن فیروزی هیچ‌گاه توسط قوه قضائیه یا نهاد‌های امنیتی دستگیر و زندانی نشده است اسیر عملیات روانی منافقین نشان می‌دهد که این فرد در پازل منافقین قرار دارد.

این روز‌ها یک نام خاص در رسانه‌های ضدانقلاب بار‌ها تکرار شده است، برخی از شبکه‌های فارسی‌زبان خبر از نهایی شدن حکم اعدام او داده و برخی دیگر نیز از شکنجه شدید او می‌گویند، اما در کمال تعجب نام او نه در به‌روزرسانی بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر توسط نهاد‌های امنیتی، اطلاعاتی و انقلابی درج‌شده و نه در قوه قضائیه برای او پرونده‌ای وجود دارد.

اولین بار روز هفدهم آذر اکانتی با نام کانون حقوق بشر ایران که توسط شیرین عبادی مدیریت‌شده و ادمین آن سمپات سازمان منافقین است در یک خبر عجیب اعلام کرد که فردی به نام حسن فیروزی در تهران دستگیرشده است، این اکانت به‌اصطلاح حقوق بشری در ادامه این خبر نوشته بود که فیروزی لیدر برخی گروه‌های اغتشاشات بوده و روز پنجم آبان دستگیرشده است.

اعدامی

جالب‌توجه آنکه در خبر اعلامی توسط شیرین عبادی، فیروزی پس از شکنجه در سلول‌های بخش انفرادی زندان مستقیم به دادگاه رفته و حکم اعدام گرفته است. در خبر اعلامی توسط باند نفاق- عبادی به مرجع دستگیر کننده، شعبه رسیدگی‌کننده به جرائم اشاره نشده، اما برای افزودن پیازداغ ماجرا گفته‌شده بود که حسن فیروزی در آخرین لحظات فرزند نوزاد خود را بوسیده و از خانه مستقیم به دادگاه رفته و حکم اعدام گرفته است. این خبر خیلی زود توسط رسانه‌های تروریستی، چون بی‌بی‌سی فارسی و اینترنشنال بازنشر شده و موردتوجه چند رسانه آمریکایی نیز قرار گرفت.

حسن فیروزی

یک هفته پس از انتشار این خبر عجیب بار دیگر اکانت توییتری وابسته به منافقین و باند کاسبان حقوق بشری در اروپا (عبادی و همکارانش) دوباره سراغ سوژه تخیلی حسن فیروزی رفته و این‌بار ادعایی جدید را مطرح می‌کنند.

در سناریو جدید گفته‌شده بود که فیروزی در اثر شکنجه صورتش زخمی و کبود شده و به بیمارستان منتقل‌شده است؛ در این خبر آمده بود که سازمان اطلاعات سپاه این فرد را دستگیر کرده و در بند (دو الف) از او نگه‌داری می‌شود. در همان زمان طبق استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد که چنین فردی با مشخصات توصیفی در بند مرتبط با جرائم امنیتی قرار ندارد، اما شیرین عبادی برای داغ کردن ماجرا نوشته بود که حتی پدر حسن فیروزی نیز توسط سازمان‌های امنیتی دستگیرشده است.

شکنجه

روز ۳۰ آذر ماجرای ساختگی حسن فیروزی تبدیل به یک فیلم بالیوودی تمام‌عیار می‌شود، اکانت اجاره‌ای مرتبط با منافقین و شبکه کاسبان حقوق بشر اعلام می‌کند که مأموران زندان گفتند حکم به اجرای احکام رفته و برخی اعضای خانواده هم تصمیم به خودسوزی گرفتند!

در روز اول دی‌ماه باند شیرین عبادی تحت تأثیر حساسیت شبکه‌های اجتماعی خبری دیگر را وایرال کرده و اعلام می‌کند که حسن فیروزی در دادگاه شهرری محاکمه و به اعدام محکوم‌شده است.

همچنان عناوین اتهامی این فرد از سوی این باند کلاه‌بردار اعلام نمی‌شود؛ اما یک روز پس از انتشار این خبر دروغین رسانه قوه قضائیه وجود فردی به نام حسن فیروزی در بین بازداشت‌شده‌های حوادث اخیر را تکذیب کرده و اعلام کرد چنین شخصی نه بازداشت‌شده و نه زندانی است.

لیدر اعتراضات

خودسوزی

در این خبر آمده بود:

بررسی‌های دقیق صورت گرفته نشان می‌دهد فردی به نام حسن فیروزی با جرائم ذکرشده در ادعا‌های معاندین نه‌تن‌ها حکم محکومیت و کیفرخواست و قرار طی ماه‌های گذشته، ندارد بلکه در هیچ‌کدام از زندان‌های ایران در بازداشت یا گذران دوران محکومیت نیست. همچنین استعلامات از نهاد‌های انتظامی و امنیتی نیز نشان می‌دهد، فردی با این هویت و مشخصات حتی به‌صورت موقت بازداشت نشده است.

قوه قضاییه

دو روز پس از توضیحات قوه قضائیه درباره این پرونده تخیلی بار دیگر اکانت منافقین و دلالان حقوق بشری با انتشار چند عکس عجیب اعلام می‌کنند که تصاویری از بدن شکنجه‌شده حسن فیروزی را منتشر خواهند کرد؛ همین ادعای جالب باعث شد بسیاری در شبکه‌های اجتماعی این سؤال را مطرح کنند که چگونه فردی که زیر حکم اعدام بوده و دربند‌های امنیتی نگه‌داری می‌شود می‌تواند از خود عکس سلفی گرفته و برای رسانه‌های خارجی ارسال کند!

در همین زمان مچ باند عبادی گرفته‌شده و بسیاری متوجه شدند که سوژه حسن فیروزی یک کیس ضداطلاعاتی از سوی منافقین است که توسط شیرین عبادی در حال تکثیر در رسانه است. این پروژه از جنس پروژه کشته سازی است که این بار بانام یک زندانی شکنجه‌شده در سلول‌های انفرادی در حال پخش شدن است.

شکنجه زندانی

پروژه نوارسازان

شیرین عبادی نیز سابقه‌ای بس طولانی در انتشار این دست موارد دروغین دارد؛ ازجمله آن ماجرای نوارسازان است که بعد‌ها نعمت احمدی وکیل حقوق بشری از اساس آن را دروغین نامید؛ ازجمله دروغ‌سازی‌های دیگر عبادی مسئله شکنجه و اعتصاب غذای برخی متهمان به جرائم امنیتی، چون نرگس محمدی بوده است که بعد‌ها دروغ بودن آن برای رسانه‌ها اثبات‌شده است.

درحالی‌که دست شیرین عبادی رو شده بود یک فایل صوتی نیز منتسب به حسن فیروزی از درون زندان توسط اکانت کاسبان حقوق بشری منتشر می‌شود که او ادعا می‌کند در بند ویژه امنیتی تحت شکنجه قرار دارد، اما طنز ماجرا آن بود که تهیه‌کننده این پروژه آن‌قدر عجله داشته که یادش رفته بود در این فایل صوتی صدا‌های موجود درصحنه ازجمله صدای موتور و بوق ممتد خودرو‌های عبوری در خیابان حذف نشده بود!

اما ماجرای ساختگی حسن فیروزی سرنوشت جالبی دارد، روز ۳۰ دی‌ماه اکانت حقوق بشری اعلام می‌کند که حسن فیروزی به دلیل شکنجه به کما رفته است، اما دو روز پس از اعلام این خبر بار دیگر با فراموش کردن در کما بودن این فرد دوباره سراغ سوژه رفته و خبر می‌دهد فیروزی از زندان تماس گرفته و باوجود داشتن حکم اعدام از پدرش خواسته برای او وثیقه بیاورد.

قوه قضاییه

حسن فیروزی چه کسی است؟

اما حسن فیروزی چه کسی است و چرا برای باند عبادی و فرقه منافقین مهم شده است؟

بررسی‌های موجود نشان می‌دهد که فردی بانام حسن فیروزی هیچ‌گاه توسط قوه قضائیه یا نهاد‌های امنیتی دستگیر و زندانی نشده است.

سیر عملیات روانی منافقین نشان می‌دهد که با خبرسازی و پرونده‌سازی جعلی برای حسن فیروزی (احتمال می‌رود که چنین هویتی وجود دارد و جزو افراد بدسابقه و بزهکار باشد) به دنبال جذب سازمانی وی و احتمالاً خروج غیرقانونی این فرد از کشور و تکمیل این پازل تبلیغاتی هستند.

شیرین عبادی

اما چرا ماجرای فیروزی برای منافقین و افرادی، چون شیرین عبادی مهم است؟

پاسخ به این سؤال نیز سخت نیست، پرونده‌هایی، چون حسن فیروزی بخشی از پروژه دلالان حقوق بشری برای تحریم مردم ایران هستند؛ این افراد پس از خروج از ایران به واسط شهادت دروغین در محافل خارجی ازجمله پارلمان اروپا برای تحریم بیشتر سندسازی می‌کنند.

یکی از افرادی که در سال‌های اخیر توسط باند حقوق بشری‌ها، چون شیرین عبادی، شادی صدر و شادی امین اغفال‌شده است، فردی است که سال گذشته در دادگاه دروغین انگلیسی آبان‌ماه علیه مردم ایران شهادت داد، این فرد بعداً اعلام کرد که توسط باند عبادی اغفال‌شده و به او وعده داده بودند که در صورت دادن شهادت دروغین برایش اقامت می‌گیرند.

گروهک منافقین

پروژه حسن فیروزی و دخالت گروهک منافقین و باند کاسبان حقوق بشری در حوزه جنگ هیبریدی از اهمیت بالایی برخوردار است، ازاین‌رو لازم است تا نهاد‌های اطلاعاتی و انقلابی کشورمان با رصد دقیق این فرد مانع از تکمیل پازل عملیاتی دشمن شوند.

منبع: مشرق

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
محمد حسین
۱۳:۲۱ ۰۶ بهمن ۱۴۰۱
بروید راه کار پیدا کنید از کشورهای صتعتی اروپا تحقیق کنید که چه کار کردن در عین حال که هم صنعتی هستند هوای نرمالی دارن خفه شدیم از این آب و هوای گند نفس دیگه بالا نمیاد با این سیاست بازیها حتی هوا رو هم از شهروندان دریغ میکنید مسئولش هم که معلوم نیست فقط سر ماه حقوقش رو میگیره مجلس هم که دخالت نمیکنه شورای نگهبان بیانیه نمیده تشخیص مصلحت بی تفاوت بخدا دیگه این نفت وگاز نیست هوای خالی یه مددی کنید خدا خیرتان دهد .
Iran (Islamic Republic of)
محمدمی
۱۱:۳۳ ۰۶ بهمن ۱۴۰۱
من این آقا روازنزدیک میشناسم به دروغ میخواد قوه قضاییه روگمراه کنه داستان حمید فرخ نژاددوباره داره تکرارمیشه گول حرفهاشو رونخورید این میرفت اون ورآب ودرجا هم پناهندگی سیاسی بهش میداند یه هنرپیشه تمام عیارهستش خداروشکرکه موقع فرار گرفتنش هم آبروی خودش رفت وهم مشت محکمی بردهان یاوه گویان وحرامزادگان اینوری واونوری زدبادست خودشون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۹ ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
گوشت کیلو چنده؟؟؟؟؟ پنج سال پیش خریدم خوردم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۰ ۰۷ بهمن ۱۴۰۱
برو ده تون گوسفدتو بچرون و از گوشتشم بخور
شهر بدرد تو و امثال تو نمی خوره
Iran (Islamic Republic of)
عارف اهواز
۱۴:۰۲ ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
دلار چند شدکسی میدونه!!باتشکر
Iran (Islamic Republic of)
عارف اهواز
۱۴:۱۹ ۰۵ بهمن ۱۴۰۱
درضمن از خط فقرم اطلاعی ندارم ولی شنیدم ۲۰میلیون درست یانه؟ممنون میشم