کد خبر: ۶۵۳۵۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹

پارلمان روسیه طرحی را تصویب کرد که به موجب آن اگر هر فرد یا شرکتی از تحریم‌های ضد روسی آمریکا پیروی کند، مجازات خواهد شد.

پارلمان روسیه طرحی را برای مقابله با تحریم‌های ضد روسی آمریکا تصویب کردبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز، پارلمان روسیه طرحی را برای مقابله با تحریم‌های ضد روسی آمریکا تصویب کرد. طبق قانون جدید اگر مشخص شود کسی در خاک روسیه از تحریم های اقتصادی آمریکا پیروی می کند ممکن است تا چهار سال زندان شود.

نمایندگان دومای روسیه روز سه شنبه برای مقابله با تاثیرات ناشی از محدودیت های مالی اعمال شده از سوی آمریکا و مسدود شدن دارایی های روسیه به اتفاق آرا طرحی را تصویب کردند. این قانون به دادگاه اجازه می دهد برای فرد یا نماینده حقوقی هر موسسه یا شرکتی که در روسیه از ارائه خدمات و تجارت با شهروندان روسی به دلیل تحریم ها خودداری کند، تا چهار سال زندان محکومیت تعیین کند.

آمریکا، اتحادیه اروپا و چندین کشور دیگر به منظور مجازات روسیه برای الحاق شبه‌جزیره کریمه به خود و مداخله ادعایی در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا، تحریم های اقتصادی شدیدی علیه مسکو اعمال کرده اند. این طرح برای اینکه به قانون تبدیل شود قبل از تایید رئیس‌جمهور سه بار دیگر در پارلمان به رای گذاشته می شود.

انتهای پیام/

اقدام پارلمان روسیه برای مقابله با تحریم‌های آمریکا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر