کد خبر: ۶۹۴۶۵۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵

رئیس جهاد کشاورزی سلسله از توزیع ۷۰ تن شکر، ۲۱ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم برنج و ۵ تن گوشت قرمز در این شهرستان طی سال‌جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان ، رئیس جهاد کشاورزی سلسله از توزیع ۷۰ تن شکر، ۲۱ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم برنج و ۵ تن گوشت قرمز در این شهرستان طی سال‌جاری خبر داد.

عابدین گراوند معاون سیاسی فرماندار سلسله اظهار داشت: تأمین به موقع کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم، قیمت گذاری کالا‌ها و نظارت و بازرسی بر واحد‌های صنفی از مهمترین وظایف ستاد تنظیم بازار است که این اقدامات در راستای بهبود کسب و کار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و کسب رضایت آنان انجام می‌گیرد.

وی با تاکید بر لزوم نظارت جدی و ملموس بر واحد‌های صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی، عنوان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبود‌هایی مواجه می‌شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می‌کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و همه دستگاه‌ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم.

معاون سیاسی فرماندار سلسله با تاکید بر لزوم آشنایی بیشتر مردم با سامانه ۱۲۴ برای اعلام هرگونه تخلف و گرانفروشی، خاطرنشان کرد: متأسفانه هنوز برخی از مردم با این سامانه آشنا نیستند که لازم است از طریق فضای مجازی و نصب بر روی شیشه مغازه‌ها تمامی مردم با این سامانه آشنا و در صورت مشاهده تخلف مراتب را اطلاع دهند.

رضا سوخته زاری رئیس جهاد کشاورزی سلسله نیز در این نشست با اشاره به توزیع ۷۰ تن شکر تنظیم بازاری در شهرستان، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۱ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم برنج و پنج تن گوشت قرمز منجمد به منظور تنظیم بازار شهرستان توزیع شده است.

در این نشست که با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تأمین و توزیع اقلام اساسی، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار شهرستان تشکیل شد بر استمرار فعالیت گشت‌های سیار با هدف نظارت محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.

انتهای پیام/ب

۷۰ تُن شکر و ۲۱ هزار کیلوگرم برنج تنظیم بازاری در سلسله توزیع شد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر