کد خبر: ۷۱۲۷۰۱۶
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

به تازگی شرکت انویدیا فهرستی از عناوین رایانه‌ای که از گرافیک 4K در کارت گرافیک‌های سری GeForce RTX را منتشر کرده است که نام بازی Red Dead Redemption 2 در آن فهرست وجود نداشت.

عدم بازی Red Dead Redemption 2 از قابلیت ray tracingبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت راک استار همواره به ساخت عناوین بسیار پرطرفدار و پرفروش مشهور بوده و آخرین بازی عرضه شده از سوی این شرکت که Red Dead Redemption 2 نام داشت نیز توانست فروش بسیار خوبی در کنسول‌ها داشته باشد. از زمان عرضه این بازی برای دو کنسول PS4 و Xbox One گیمرهای پلتفرم کامپیوتر نیز به طور مداوم از شرکت راک‌ استار درباره عرضه این بازی برای کامپیوتر سوال می‌کردند که شرکت مذکور پاسخ درستی به آن‌ها نمی‌‎داد و مشخص نبود این بازی برای پلتفرم کامپیوتر عرضه می‌شود یا شرکت راک استار قصد دارد این بازی را در انحصار کنسول‌ها نگه دارد.

این شرکت به تازگی اعلام کرده است که بازی Red Dead Redemption 2 به زودی برای پلتفرم کامپیوتر عرضه خواهد شد؛ تنها یک روز تا عرضه این بازی باقی مانده است و دائما از آن اخبار جدیدی در فضای مجازی منتشر می‌شود. این عنوان که یکی از عناوین بسیار بزرگ جهان باز برای پلتفرم کامپیوتر خواهد بود ظاهرا در کنار تمامی ویژگی‌های مثبت خود دارای عیبی است که گیمرهایی که عادت دارند بازی‌ها را با کیفیت بسیار بالا اجرا کنند را ناراحت خواهد کرد؛ طبق آخرین اعلام شرکت انویدیا بازی Red Dead Redemption 2 فاقد قابلیت ray tracing خواهد بود.

عدم بازی Red Dead Redemption 2 از قابلیت ray tracing


بیشتر بخوانید: انتشار تریلر نسخه کامپیوتری بازی Red Dead Redemption 2


شرکت انویدیا به تازگی فهرستی از عناوینی که از گرافیک 4K در کارت گرافیک‌های سری GeForce RTX را منتشر کرده است که نام بازی Red Dead Redemption 2 در آن فهرست دیده نمی‌شود که به این ترتیب بازی مذکور صرفا با کیفیت Full HD در پلتفرم کامپیوتر اجرا خواهد شد. با این حال باید تا عرضه بازی مذکور برای پلتفرم کامپیوتر تا پایان هفته جاری برای مشخص شدن گرافیک پشتیبانی شده در این بازی منتظر ماند.

انتهای پیام/

اطلاعات جدید نسخه کامپیوتر بازی Red Dead Redemption 2

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر