۶۰ هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان آذربایجان غربی باقی مانده است

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی با اشاره به سرعت گرفتن صدور کارت هوشمند ملی در کشور گفت: در حال حاضر ۶۰ هزار کارت هوشمند ملی در دفاتر پیشخوان دولت و ادارات ثبت احوال این استان باقی مانده که صاحبان آنها برای دریافت مراجعه نکرده‌اند.

سعید احمدی  افزود: افرادی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با کد دستوری #۶۰۹۰*۴* و درج کد ملی خود، از وضعیت کارت خود اطلاع یابند.

وی اضافه کرد: از دی سال گذشته، روند صدور کارت هوشمند ملی در سراسر کشور به ویژه آذربایجان غربی سرعت گرفته و کارت‌های معوقه بسیار زیادی صادر و تحویل متقاضیان شده است.

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی ادامه داد: تاکنون ۹۲ درصد واجدان شرایط در استان، کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده‌اند که این رقم روز به روز در حال افزایش است.

احمدی اظهار کرد: همچنین ۹۹ درصد واجدان شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در آذربایجان غربی مراحل ثبت نام را انجام داده‌اند که روند صدور کارت‌های آنان در جریان است.

وی یادآور شد: در آذربایجان غربی بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند که از این تعداد، نزدیک به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر کارت هوشمند دریافت کرده‌اند.

احمدی با بیان اینکه با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده، کاربردهای کارت هوشمند ملی در آینده بسیار بیشتر خواهد شد، گفت: همه افرادی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند، برای دریافت کارت به درگاه‌های اینترنتی یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: