کد خبر: ۶۹۰۴۵۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
نماینده، ولی فقیه در لرستان:

نماینده، ولی فقیه در لرستان گفت: حضور رییس جمهور در این شرایط در لرستان مایه آرامش و دلگرمی مردم و مسئولان خواهد بود.

پیگیری و تماس‌های مجدانه رییس جمهور نیز باعث دلگرمی مردم سیل زده می شودبه گزارش خبرنگار گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان،  آیت الله سید احمد میرعمادی،نماینده ولی فقیه در لرستان، در نشست ستاد بحران استان که با حضور دکتر روحانی در فرودگاه خرم آباد برگزار شد، اظهار داشت: علاوه بر دستگاه‌های دولتی، سپاه، بسیج، ارتش، نیروی انتظامی و طلاب نیز خدمات ارزشمندی در مناطق سیلزده انجام دادند که می‌توان از این ظرفیت برای حل مشکلات جامعه استفاده کرد.

میرعمادی ادامه داد: تدبیر مقام معظم رهبری برای جبران خسارت سیل امید بخش است و پیگیری و تماس‌های مجدانه رییس جمهور نیز باعث دلگرمی مردم شده بود.

وی خطاب به دکتر روحانی اضافه کرد: خسارات رخ داده و گزارش‌ها به شما ارایه شده و ما انتظار داریم شما دستور دهید دستگاه‌ها اجرایی برنامه‌های بازسازی و جبران خسارت را به صورت مشخص ارایه دهند.

امام جمعه خرم آباد اضافه کرد: همچنین برنامه زمانبندی در بخش‌های مختلف تعریف شود لذا دستور رییس جمهوری در این ارتباط اطمینانی به مردم بوده چرا که اکنون معیشت و زندگی مردم دچار دغدغه است.

میرعمادی بیان کرد: بعد از رفتن امدادگران و مجموعه، مردم، چون آسیب مالی جدی دیده اند و هم صدمات روحی متحمل شده اند انتظار پیگیری دارند.

وی گفت: مشکل اصلی مردم استان بیکاری است و ما انتظار نداریم در این شرایط کشور کارخانه جدید ایجاد کنید، ولی زمینه مشارکت مردم در ایجاد فرصتی شغلی را فراهم کنید.

نماینده، ولی فقیه در لرستان اضافه کرد: لرستان ظرفیت‌های بسیاری دارد دولت می‌تواند در زمینه هدایت سرمایه گذاران کمک کند و یار و یاور مردم استان باشد.

میرعمادی افزود: شاخص‌های استان در زمینه‌های مختلف در مقایسه با استان‌ها مناسب نیست انتظار داریم لااقل به حد میانگین کشور برسانید زمین‌های آبی و تخصیص آب به میانگین برسد و یک سد بزرگ احداث شود که برای استان‌ها دیگر هم رفع خطر میکند.

انتهای پیام/پ

پیگیری و تماس‌های مجدانه رییس جمهور نیز باعث دلگرمی مردم

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر