توزیع ۷۳هزار کیلوگرم گوشت مرغ و قرمز در آذربایجان غربی

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی از توزیع ۷۳ هزار کیلوگرم گوشت مرغ و قرمز منجمد از ۲۹ اسفندماه سال ۱۴۰۱ تا دوم فروردین ماه ۱۴۰۲ در استان خبر داد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در طی سه روز متوالی از مورخه ۲۹ اسفند ماه ۱۴۰۱ تا دوم فرودین ماه ۱۴۰۲ بیش از ۷۳ هزار کیلوگرم گوشت مرغ و قرمز منجمد با قیمت مصوب دولتی در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز عرضه استان توزیع شده است.

خسرو شهبازی افزود: به منظور تنظیم بازار اقلام پروتئینی در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای، تعاونی‌های مصرف و مراکز صنوف محلی بدون محدودیت این اقلام در حال عرضه است و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه جهاد کشاورزی و ادارات وابسته به سازمان جهاد کشاورزی نیز در ایام نوروز ۱۴۰۲ فعال بوده و به مردم خدمات ارائه می‌دهند، ادامه داد: اقلام پروتیئنی مورد نیاز مردم در شب عید و ماه مبارک رمضان مانند گوشت قرمز و سفید نیز به اندازه کافی توسط شرکت پشتیبانی امور دام خرید و ذخیره سازی شده است که برای ایجاد تعادل در بازار در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف در حال عرضه است و در تمامی ایام تعطیلات نوروزی شرکت پشتیبانی امور دام استان در ساعات اداری، آماده ارائه خدمات به مشتریان برای تأمین مصارف آنان و تعادل بخشی به بازار است.

آماده باش ۵۶ اکیپ بازرسی و نظارت بر بازار

رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به آماده باش ۵۶ اکیپ بازرسی و نظارت بر بازار قرارگاه امنیت غذایی جهاد کشاورزی در سطح استان، تصریح کرد: سامانه پاسخگویی جهت دریافت گزارشات مردمی در حوزه بازرسی و نظارت بر بازار کالا‌های اساسی با شماره تماس تلفنی ۱۸۶۶ در جهاد کشاورزی استان آماده دریافت گزارش‌های مردمی از تخلفات است که پس از دریافت این گزارش‌ها بازرسان ما جهت بررسی و نظارت در اسرع وقت اقدام می‌کنند.

شهبازی خاطر نشان کرد: به منظور کنترل بهداشتی انواع گوشت و فرآورده‌های خام دامی در مراکز عرضه، رستوران‌ها و غذاخوری‌های فعال در ایام تعطیلات نوروزی و ماه مبارک رمضان، ۹۰ تیم نظارتی ثابت و سیار با به کار گیری ۱۲۰ نفر از کارشناسان از مورخه ۱۳ اسفند ماه ۱۴۰۱ لغایت ۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ توسط اکیپ‌های بازرسی و گشت‌های شبکه دامپزشکی در دو شیقت کاری آماده خدمت رسانی به مردم استان هستند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.