کد خبر: ۷۰۹۰۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۳
جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا خبر داد؛

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: به جهت تراکم حضور زائران در مرزها به ویژه مرز مهران لایه‌بندی‌هایی ایجاد می‌کنیم تا این تراکم برای افراد مشکل ایجاد نکند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سردار حبیب الله جان نثاری امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران پیرامون تمهیدات اندیشیده شده برای پیاده روی اربعین حسینی اظهار داشت: در چهار مرز مشترک ما با عراق اقدامات بسیار زیادی انجام داده ایم تا زائران در امنیت کامل بتوانند به سفر بروند.

او تصریح کرد: با تمهیدات اندیشیده شده به دنبال این هستیم که زائران در آسایش و آرامش کامل وقتی مسیر و مرز خود را انتخاب می کنند همراه با سایر زائرین در این همایش جهانی شرکت کنند.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با تاکید بر اینکه ما به عنوان خادمین زائران حسینی تلاش می کنیم زائران در امنیت باشند، افزود: به جهت تراکم حضور زائران در مرز ها به ویژه مرز مهران لایه بندی هایی ایجاد می کنیم تا این تراکم برای مردم، خانم ها و سالمندان مشکل ایجاد کند و زائران به نوبت و به ترتیب و با نظم خاص بروند.

سردار جان نثاری با اشاره به اینکه درخواست ما از زائرین اربعین این است در طول مسیر به هیچ وجه عجله نکنند و انتخاب وسیله نقلیه مناسب و همراه داشتن وسایل مورد نیاز را مدنظر داشته باشند، گفت: در خاک ما هزینه ها پایین و در عراق بالا است، لذا زائران امکانات مورد نیاز را تهیه کنند و با مامورین از مبدا تا مقصد یعنی مرزها نهایت همکاری را داشته باشند.

وضعیت نامناسب در مهد‌های کودک پایتخت / به بهانه جشن کودکان را وادار به رقص می‌کنند‌

سردار حبیب‌الله جان‌نثاری ظهر امروز در دومین یادواره سرداران و ۱۲۰۰ شهید یگان‌های ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره ۳۲ شهید استان لرستان با تاکید به اینکه نام و یاد شهدا برکت نظام و انقلاب ماست، اظهار داشت: امروز گاهی فرزندان و جوانان در محافل از ما سوال می‌پرسند که چرا ۴۰ ساله دشمن و ابرقدرت‌ها دست از سر ما برنمی‌دارند؟ چرا دشمنان همه گزینه‌های براندازی انقلاب روی میز را به میدان آورده و عملیاتی کردند، ولی هربار شکست خوردند؟ چرا ما مذاکره نکنیم و چرا سختی‌ها را تحمل کنیم؟

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه ما تا پای جان از آرمان‌ها و دستاوردهایمان پاسداری خواهیم کرد، عنوان کرد: انقلاب ما نشات گرفته از قیام امام حسین (ع) است و ۴۰ سال است که دشمنان همه گزینه‌های روی میز را عملیاتی کردند و هربار انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا پیروز شده است.

سردار جان‌نثاری با تاکید به اینکه اقتدار، امنیت و قدرت امروز نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و ایستادگی و صبر خانواده شهداست، بیان کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس ما ۱۸۸ هزار شهید را تقدیم کردیم، اما حتی یک‌بند انگشت از خاک میهن اسلامی را به دشمن ندادیم این درحالی است که در طول ۲۰۰ سال گذشته در طی قرارداد‌های ننگین دوران قاجار و حتی پهلوی افغانستان، ارمنستان، پاکستان و... از خاک مقدس کشور جدا شدند.

او خاطرنشان کرد: دشمن این را می‌داند به همین دلیل با طراحی جنگ همه‌جانبه سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... در یک نبرد نابرابر به مقابله با نظام جمهوری اسلامی برخاسته و ملت قهرمان ایران ۴۰ سال است که در برابر تحریم‌ها ایستادگی و مقاومت کردند.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به اینکه دشمن قبل از جنگ اقتصادی، داعش را برای مقابله با نظام آماده کرده بود، تصریح کرد: ۴۰ سال توطئه برای دشمنان انقلاب هیچ دستاوردی نداشته، ولی برای نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران دستاورد‌های زیادی داشته است و آن هم ایجاد یک جبهه مقاومت، میدان‌دیده و صحنه‌دیده است.

او با بیان اینکه امروز غیرت دینی مردم بیدار شده است، گفت: امروز ما با شهدا و رهبر انقلاب عهد و پیمان می‌بندیم که پرچم و آرمانی را که شهدا حفظ کرده‌اند و به امانت سپردند را سالم به صاحبش برسانیم.

سردار جان‌نثاری خطاب به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امروز ما را از جنگ می‌ترسانید؟ بدانید که زن و مرد ملت ایران اهل جنگ هستند.

او با اشاره به بدعهدی آمریکا در برجام افزود: هیچ‌آدم عاقلی برای بار دوم به کسی که یک بار به عهد و پیمان خود پایبند نبوده اعتماد نمی‌کند و امروز ما به همه جهانیان اعلام خواهیم کرد که ایران اسلامی راه مقاومت و ایستادگی را پیدا کرده و این راه عامل پیروزی ایران اسلامی است.

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه ما امروز استوار و مقاوم راه شهدا را ادامه خواهیم کرد، عنوان کرد: ما در هشت سال دفاع مقدس چقد شهید دادیم؟ چقد جانباز داریم؟ این نشان‌دهنده قدرت ملت ایران و ایستادگی خانواده شهدا و ایثارگران است.

او خطاب به خانواده‌ها بیان کرد: یکی از راهبرد‌های امروز دشمن دین من و شماست، زیرا می‌داند عامل همه موفقیت‌ها دین‌داری ما است، خواهران و مادران بدانید امروز نسل من و شما هدف دشمن در جنگ نرم هستیم.

سردار جان‌نثاری با اشاره به وضعیت مهد‌های کودک در تهران خاطرنشان کرد: خواهران و مادران چرا امروز در کودکستان‌های پایتخت کشور دست دختر ۵ ساله را در دست پسر بچه قرار می‌دهند و به بهانه جشن موسیقی می‌گذارند و می‌رقصند، آیا این فرهنگ مادر شهیدی است که فرزندنش را در دامن پاک خود بزرگ کرد؟ باید بدانیم که امروز دشمن دین ما را مورد هدف قرار داده است.

 دراین یادواره از کتاب زندگینامه شهید «نورخدا» موسوی شهید شاخص استان و سند هویتی و شناسنامه این بزرگوار رونمایی شد.

انتهای پیام/پ

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر