کد خبر: ۶۹۳۴۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
نماینده مردم پلدختر در مجلس:

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: بانک‌ها هر روز به مردم فشار می‌آورند و بانک‌ها حتی مصوبه دولت را نیز اجرا نمی‌کنند.

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، حمیدرضا کاظمی، نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: مسئولان قول استمهال وام در مناطق سیل زده را داده بودند، اما بانک‌ها هر روز به مردم فشار می‌آورند و بانک‌ها حتی مصوبه دولت را نیز اجرا نمی‌کنند.

 کاظمی در خصوص وضعیت پلدختر و معمولان پس از سیل فروردین ماه، اظهار داشت: سیل زندگی مردم پلدختر و معمولان را به هم ریخته است و کشاورزی و خانه‌های مردم را از بین برده است.

وی بیان کرد: همت بلندی نیرو‌های جهادی و مردمی، ارتش، سپاه، دولت و استان‌های معین به خرج دادند و پای کار آمدند و چهره اولیه مناطق سیل زده که گِل و لای بود را تمیز کردند، اکنون این نیرو‌ها رفته‌اند و سیل‌زدگان تنها مانده‌اند.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی افزود: باید توجه داشت که خانه‌های مردم تخریب شده و آن‌هایی هم که خانه‌هایشان تخریب نشده، اثاث منزلشان از بین رفته است.

کاظمی ادامه داد: نیرو‌های مردمی و جهادی کار خود را انجام داده‌اند و اکنون باید مسئولان به وعده‌های خود عمل کنند. ۵ هزار میلیارد خسارت به بخش‌های مختلف پلدختر وارد شده است، اکنون توقع مردم این است که مسئولین قول‌های خود را اجرائی کنند.

وی گفت: تسریع در اسکان موقت سیل زدگانی شهری و روستایی که خانه آن‌ها در سیل از بین رفته است، جانمایی زمین‌هایی که قرار است خانه مردمی که خانه خود را از دست داده اند، در آنجا ساخته شود.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین مردم انتظار دارند که اثاثیه منزل مردمی که در شهر و روستا به دلیل سیل، وسایل خود را از دست داده‌اند جایگزین شود، انتظار این است که لوازم خانگی مردم سریعتر به آن‌ها اعطا شود.

کاظمی با بیان اینکه پرداخت خسارت به خسارت دیدگان سیل باید تسریع شود، اظهار داشت: مسئولان قول استمهال وام در مناطق سیل زده را داده بودند، اما بانک‌ها هر روز به مردم فشار می‌آورند و بانک‌ها حتی مصوبه دولت را نیز اجرا نمی‌کنند.

وی بیان کرد: مسئولان قدول دادند هزینه آب، برق، گاز و تلفن مردم در مناطق سیل زده تا ثبات زندگی مردم، رایگان شود، اما هنوز اتفاقی رخ نداده است، زیرا به دستگاه‌ها ابلاغ نشده است.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی افزود: هنوز راه اصلی پلدختر به خرم آباد فقط راه شکافی شده، اما روکش نشده است و مانند یک راه روستایی است و کسی رغبت تردد از این جاده را ندارد.

کاظمی با بیان اینکه سریعتر باید پل‌های روستایی و جاده‌ها ترمیم شود، گفت: پلدختر منطقه گرم سیری استان است و بایستی این مسائل سریعتر اجرائی شود.

منبع:خانه ملت

انتهای پیام/ر

بانک‌ها برای دریافت اقساط خود به مردم سیل زده فشار می‌آورند

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر