کد خبر: ۶۸۵۷۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰

معاون سازمان صمت لرستان گفت: گشت نظارت بر حمل و نقل و پایانه‌های مسافری و پمپ‌بنزین‌های لرستان فعال می‌شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، فریبرز حسامی معاون سازمان صمت لرستان  با اشاره به تشکیل کمیته تنظیم بازار در اسفندماه اظهار داشت: گشت مشترک نظارت بر هتل‌ها و رستوران‌ها در جهت نظارت کیفی و خدماتی تشکیل و به تخلفات رسیدگی شد.

وی افزود: انتظار داریم دستگاه‌های متولی سه ماه بر رستوران‌ها نظارت داشته باشند؛ در روز‌های اخیر به هتل‌های اداره کل میراث فرهنگی رسیدگی شده و نظارت مجموعه صنفی رستوران‌ها از روز شنبه شروع خواهد شد و همچنین گشت مشترک با همکاری شرکت نفت برای نظارت بر پمپ‌بنزین‌ها فعال خواهد شد.

معاون سازمان صمت لرستان بابیان اینکه از ۲۲ اسفندماه گشت حمل‌ونقل و نظارت بر پایانه‌های مسافری فعال می‌شود عنوان کرد: تأمین اقلام اساسی و میوه گردشگران از مهم‌ترین اقدامات گشت‌های سازمان صمت است.

وی بیان کرد: غرفه‌های مراکز تفریحی و تاریخی که به‌صورت فصلی بر پا می‌شود متأسفانه متولی خاصی ندارند و انتظار داریم مواد قاچاق، تاریخ گذشته و غیربهداشتی به گردشگران ارائه نشود در همین راستا گشت سازمان صمت در محل حضور دارد، ولی باید مشخص شود که با چه کسی باید برخورد کنیم چراکه پس از جمع‌آوری این غرفه‌ها به متولی اصلی دسترسی نداریم.

انتهای پیام/م

گشت نظارت بر پایانه‌های مسافری و پمپ‌بنزین‌های لرستان فعال می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر