جدول کامل مسابقات ليگ قهرمانان اروپا مرحله:
ردیف رویدادها میزبان گل میزبان گل میهمان میهمان ساعت استادیوم
گروهی
سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
۱ آژاکس ۳ ۰ لیل ۲۳:۳۰ آمستردام
۲ چلسی ۰ ۱ والنسیا ۲۳:۳۰ استمفورد بریج
۳ سالزبورگ ۶ ۲ خنک ۲۳:۳۰ وین
۴ ناپولی ۲ ۰ لیورپول ۲۳:۳۰ سن پائولو
۵ دورتموند ۰ ۰ بارسلونا ۲۳:۳۰ سیگنال ایدونا پارک
۶ اینتر ۱ ۱ اسلاویا پراگ ۲۱:۲۵ جوزپه مه آتزا
۷ بنفیکا ۱ ۲ لایپزیگ ۲۳:۳۰ استادیو دا لوز
۸ لیون ۱ ۱ زنیت ۲۱:۲۵ استاد دو ژرلاند
چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
۹ کلوب بروژ ۰ ۰ گالاتاسارای ۲۱:۲۵ یان بریدل
۱۰ پاری سن ژرمن ۳ ۰ رئال مادرید ۲۳:۳۰ پارک ده پرنس
۱۱ المپیاکوس ۲ ۲ تاتنهام ۲۱:۲۵ کارایسکاکیس
۱۲ بایرن مونیخ ۳ ۰ ستاره سرخ بلگراد ۲۳:۳۰ آلیانز آرنا
۱۳ دینامو زاگرب ۴ ۰ آتالانتا ۲۳:۳۰ ماکسیمیر
۱۴ شاختار ۰ ۳ منچسترسیتی ۲۳:۳۰ دونباس آرنا
۱۵ بایرلورکوزن ۱ ۲ لوکوموتیو مسکو ۲۳:۳۰ بای آرنا
۱۶ اتلتیکومادرید ۲ ۲ یوونتوس ۲۳:۳۰ ویسنته کالدرون
سه‌شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸
۱۷ رئال مادرید ۲ ۲ کلوب بروژ ۲۰:۲۵ سانتیاگو برنابئو
۱۸ گالاتاسارای ۰ ۱ پاری سن ژرمن ۲۲:۳۰ استانبول
۱۹ آتالانتا ۱ ۲ شاختار ۲۰:۲۵ آتلتی آزوری دایتالیا
۲۰ منچسترسیتی ۲ ۰ دینامو زاگرب ۲۲:۳۰ اتحاد
۲۱ تاتنهام ۲ ۷ بایرن مونیخ ۲۲:۳۰ وایت هارت لن
۲۲ ستاره سرخ بلگراد ۳ ۱ المپیاکوس ۲۲:۳۰ بلگراد
۲۳ یوونتوس ۳ ۰ بایرلورکوزن ۲۲:۳۰ یوونتوس آرنا
۲۴ لوکوموتیو مسکو ۰ ۲ اتلتیکومادرید ۲۲:۳۰ لوکوموتیو استادیوم
چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸
۲۵ اسلاویا پراگ ۰ ۲ دورتموند ۲۰:۲۵ پراگ
۲۶ بارسلونا ۲ ۱ اینتر ۲۲:۳۰ نیوکمپ
۲۷ خنک ۰ ۰ ناپولی ۲۰:۲۵ بروکسل
۲۸ لیورپول ۴ ۳ سالزبورگ ۲۲:۳۰ آنفیلد
۲۹ لایپزیگ ۰ ۲ لیون ۲۲:۳۰ ردبول آرنا لایپزیگ
۳۰ زنیت ۳ ۱ بنفیکا ۲۲:۳۰ پتروفسکی
۳۱ لیل ۱ ۲ چلسی ۲۲:۳۰ استاد پیر مائوروی
۳۲ والنسیا ۰ ۳ آژاکس ۲۲:۳۰ مستایا
سه‌شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
۳۳ شاختار ۲ ۲ دینامو زاگرب ۲۰:۲۵ دونباس آرنا
۳۴ منچسترسیتی ۵ ۱ آتالانتا ۲۲:۳۰ اتحاد
۳۵ اتلتیکومادرید ۱ ۰ بایرلورکوزن ۲۰:۲۵ ویسنته کالدرون
۳۶ یوونتوس ۲ ۱ لوکوموتیو مسکو ۲۲:۳۰ یوونتوس آرنا
۳۷ کلوب بروژ ۰ ۵ پاری سن ژرمن ۲۲:۳۰ یان بریدل
۳۸ گالاتاسارای ۰ ۱ رئال مادرید ۲۲:۳۰ استانبول
۳۹ المپیاکوس ۲ ۳ بایرن مونیخ ۲۲:۳۰ کارایسکاکیس
۴۰ تاتنهام ۵ ۰ ستاره سرخ بلگراد ۲۲:۳۰ وایت هارت لن
چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸
۴۱ آژاکس ۰ ۱ چلسی ۲۰:۲۵ آمستردام
۴۲ لیل ۱ ۱ والنسیا ۲۲:۳۰ استاد پیر مائوروی
۴۳ لایپزیگ ۲ ۱ زنیت ۲۰:۲۵ ردبول آرنا لایپزیگ
۴۴ بنفیکا ۲ ۱ لیون ۲۲:۳۰ استادیو دا لوز
۴۵ سالزبورگ ۲ ۳ ناپولی ۲۲:۳۰ وین
۴۶ خنک ۱ ۴ لیورپول ۲۲:۳۰ بروکسل
۴۷ اینتر ۲ ۰ دورتموند ۲۲:۳۰ جوزپه مه آتزا
۴۸ اسلاویا پراگ ۱ ۲ بارسلونا ۲۲:۳۰ پراگ
سه‌شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸
۴۹ بارسلونا ۰ ۰ اسلاویا پراگ ۲۱:۲۵ نیوکمپ
۵۰ دورتموند ۳ ۲ اینتر ۲۳:۳۰ سیگنال ایدونا پارک
۵۱ زنیت ۰ ۲ لایپزیگ ۲۱:۲۵ پتروفسکی
۵۲ لیون ۳ ۱ بنفیکا ۲۳:۳۰ آنفیلد
۵۳ ناپولی ۱ ۱ سالزبورگ ۲۳:۳۰ سن پائولو
۵۴ لیورپول ۲ ۱ خنک ۲۳:۳۰ آنفیلد
۵۵ چلسی ۴ ۴ آژاکس ۲۳:۳۰ استمفورد بریج
۵۶ والنسیا ۴ ۱ لیل ۲۳:۳۰ مستایا
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸
۵۷ لوکوموتیو مسکو ۱ ۲ یوونتوس ۲۱:۲۵ لوکوموتیو استادیوم
۵۸ بایرلورکوزن ۲ ۱ اتلتیکومادرید ۲۳:۳۰ بای آرنا
۵۹ بایرن مونیخ ۲ ۰ المپیاکوس ۲۱:۲۵ آلیانز آرنا
۶۰ ستاره سرخ بلگراد ۰ ۴ تاتنهام ۲۳:۳۰ بلگراد
۶۱ پاری سن ژرمن ۱ ۰ کلوب بروژ ۲۳:۳۰ پارک ده پرنس
۶۲ رئال مادرید ۶ ۰ گالاتاسارای ۲۳:۳۰ سانتیاگو برنابئو
۶۳ دینامو زاگرب ۳ ۳ شاختار ۲۳:۳۰ ماکسیمیر
۶۴ آتالانتا ۱ ۱ منچسترسیتی ۲۳:۳۰ آتلتی آزوری دایتالیا
سه‌شنبه ۰۵ آذر ۱۳۹۸
۶۵ گالاتاسارای ۱ ۱ کلوب بروژ ۲۱:۲۵ استانبول
۶۶ رئال مادرید ۲ ۲ پاری سن ژرمن ۲۳:۳۰ سانتیاگو برنابئو
۶۷ لوکوموتیو مسکو ۰ ۲ بایرلورکوزن ۲۱:۲۵ لوکوموتیو استادیوم
۶۸ یوونتوس ۱ ۰ اتلتیکومادرید ۲۳:۳۰ یوونتوس آرنا
۶۹ ستاره سرخ بلگراد ۰ ۶ بایرن مونیخ ۲۳:۳۰ بلگراد
۷۰ تاتنهام ۴ ۲ المپیاکوس ۲۳:۳۰ وایت هارت لن
۷۱ آتالانتا ۲ ۰ دینامو زاگرب ۲۳:۳۰ آتلتی آزوری دایتالیا
۷۲ منچسترسیتی ۱ ۱ شاختار ۲۳:۳۰ اتحاد
چهارشنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۸
۷۳ والنسیا ۲ ۲ چلسی ۲۱:۲۵ مستایا
۷۴ لیل ۰ ۲ آژاکس ۲۳:۳۰ استاد پیر مائوروی
۷۵ زنیت ۲ ۰ لیون ۲۱:۲۵ پتروفسکی
۷۶ لایپزیگ ۲ ۲ بنفیکا ۲۳:۳۰ ردبول آرنا لایپزیگ
۷۷ لیورپول ۱ ۱ ناپولی ۲۳:۳۰ آنفیلد
۷۸ خنک ۱ ۴ سالزبورگ ۲۳:۳۰ بروکسل
۷۹ بارسلونا ۳ ۱ دورتموند ۲۳:۳۰ نیوکمپ
۸۰ اسلاویا پراگ ۱ ۳ اینتر ۲۳:۳۰ پراگ
سه‌شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
۸۱ ناپولی ۴ ۰ خنک ۲۱:۲۵ سن پائولو
۸۲ سالزبورگ ۰ ۲ لیورپول ۲۱:۲۵ وین
۸۳ دورتموند ۲ ۱ اسلاویا پراگ ۲۳:۳۰ سیگنال ایدونا پارک
۸۴ اینتر ۱ ۲ بارسلونا ۲۳:۳۰ جوزپه مه آتزا
۸۵ لیون ۲ ۲ لایپزیگ ۲۳:۳۰ استاد دو ژرلاند
۸۶ بنفیکا ۳ ۰ زنیت ۲۳:۳۰ استادیو دا لوز
۸۷ چلسی ۲ ۱ لیل ۲۳:۳۰ استمفورد بریج
۸۸ آژاکس ۰ ۱ والنسیا ۲۳:۳۰ آمستردام
چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸
۸۹ دینامو زاگرب - - منچسترسیتی ۲۱:۲۵ ماکسیمیر
۹۰ شاختار - - آتالانتا ۲۱:۲۵ دونباس آرنا
۹۱ پاری سن ژرمن - - گالاتاسارای ۲۳:۳۰ پارک ده پرنس
۹۲ کلوب بروژ - - رئال مادرید ۲۳:۳۰ یان بریدل
۹۳ بایرن مونیخ - - تاتنهام ۲۳:۳۰ آلیانز آرنا
۹۴ المپیاکوس - - ستاره سرخ بلگراد ۲۳:۳۰ کارایسکاکیس
۹۵ بایرلورکوزن - - یوونتوس ۲۳:۳۰ بای آرنا
۹۶ اتلتیکومادرید - - لوکوموتیو مسکو ۲۳:۳۰ ویسنته کالدرون